Про нас
Ансамбль
Артисти
Проекти
Touring
Новини
Контакт
Palimpsest
e-mail me

Артисти

 

ELSA1.jpg

Ельза Лімбах, модерна пластика та хореографія, Америка

Ельза Лімбах почала свою професійну кар’єру як танцівниця модерного напрямку в студії Піттсбурга (штат Пенсильванія), продовжила навчання в Мічиганському університеті (США), Мистецькому центрі Бенфф (Канада). Згодом виступала в Пенсильванському балеті та стажувалася в балетних компаніях Нью-Йорка. Засновниця компанії модерного танцю «Театр танцю “Сплав”» (Dance Alloy Theatre) у Піттсбурзі. За роки існування копманії під її керівництвом було представлено більше 100 постановок, як оригінального авторства, так і хореографії майстрів модерного танцю –Білла Джонса, Вікторії Маркс, Чарлі Мултона й Марка Тейлора. Протягом шести років Ельза Лімбах поєднувала посади мистецького та виконавчого директора компанії. В складі цієї групи вона виступала не тільки як балетмейстер, але і як солістка під час концертних турів по Америці та Європі. Відзначена багатьма національними й федеральними нагородами. Ельза Лімбах викладала і предмети, пов’язані з питаннями управління та фондової діяльності в галузі театрального мистецтва й хореографічних компаній. Як стипендіат програми ім. Фулбрайта, викладала кілька років у Софії (Болгарія), де започаткувала програми модерного танцю. Розробила постановки для театру «Балет Арабеск» і Національного музичного театру (Софія). Викладала в Болгарській національній академії театру й кінематографії. Eльза Лімбах має і диплом у галузі міжнародної політичної економіки, бере активну участь у політичному житті країни. Викладає в університеті «Карнегі Меллон» і продовжує творчу роботу хореографа.

TARAS.gif

Тарас Філенко, фортепіано, Україна

Д-р. Тарас Філенко – піаніст, органіст і музиколог, одержав вищу музичну освіту в Національній музичній академії України, а докторат з етномузикології – в Піттсбурзькому університеті. Як піаніст виступав у країнах Східної Європи, Середньої Азії, Балтійських країнах, а також у Німеччині, Франції, Бельгії, Югославії, Канаді, Америці, Угорщині, Австрії, Польщі, Англії та ін. Д-р Філенко бере активну участь у наукових конференціях, презентуючи невідомі сторінки з історії української музики. Наукові зацікавлення Тараса Філенка, автора понад сотні публікацій, охоплюють широку тематику – від фольклору й історії української музики до сучасних напрямків у розвитку композиції. Засновник циклу концертів «Слов’янська музика» (Піттсбурзький університет), викладає фортепіано та музичні теоретичні предмети, виступає як органіст і джазовий музикант, проводить лекції-концерти на теми класичної музики. Д-р. Тарас Філенко нагороджений преміями на фортепіанних конкурсах, стипендіат програм ім. Фулбрайта (Fulbright Post-Doctoral Sholarship) та Джулії Петеш (Julia Petesh Scholarship), нагороджений першою премією на Міжнародній конференції в Баку (Азербайджан). Має записи на компакт-дисках як піаніст та органіст. Викладає в Музичному центрі при Університеті Дюкейн (Пенсильванія).

KAMEN2.jpg

Камен Бонєв, візуальний ряд, Болгарія

Камен Бонєв одержав освіту в галузі кінематографії в Національній академії театру й кінематографії в Софії (Болгарія). Багато років працював як кінооператор, фотограф, відеорежисер для ЮНЕСКО, Болгарського національного телебачення, Національної медичної академії, Національного історичного музею та Академії спорту. Фотографічні роботи Камена Бонєва в жанрах фотожурналізму, реклами, науки та екології опубліковані в національних і міжнародних професійних журналах. Його роботи включено у видання з кримінології, медицини та спорту. Останні персональні виставки відбулися в Піттсбургу (Болгарсько-Македонський центр) та Вашингтоні (Посольство Болгарії в США). Працює як відеограф і фотограф, викладає в Інституті кінематографії при Піттсбурзькому університеті.

Edmond - 1aa.jpg

Едмонд Скотт, сценічна режисура і драматургія, Коста Рика

Едмонд Скотт почав освіту танцюриста в 1978 році під керівництвом хореографа Мірея Барбоза в Сан Хозе (Коста Рика). Його запросили виступати в Мексиці, де він стажувався в Театрі хореографії простору та балету і в Центрі хореографічних студій при Інституті мистецтв. Паралельно працював як соліст, хореограф і викладач-режисер для культурних центрів та шкіл федерального округу й інших штатів Мексики. В 1989 році Едмонд Скотт як стипендіат ЮНЕСКО стажувався в галузі хореографії та театральної режисури в Східній Європі. У 1995 році одержав диплом Національної академії театру й кінематографії в Софії (Болгарія). Протягом перебування в Європі викладав, виступав як соліст, хореограф, театральний актор і режисер театру й кіно в Болгарії, Італії та Австрії. Як менеджер працював для компанії «Дісней» до 2001 року. Наступного року його як хореографа і продюсера запросили брати участь у виставах розважальних програм компанії «Ворнер Бразерс» в Мадриді (Іспанія). Володіння іспанською, болгарською, англійською, французькою та італійською мовами забезпечило розвиток його кар’єри в багатьох країнах. Він викладає у Національній академії театру та кінематографії (Софія). Знімається в телесеріалах, працює як режисер-постановник і як виконавчий директор Творчого об’єднання, заснованого в 2004 році в Сан Хозе (Коста Рика).